Giriş

ÜYE GİRİŞ

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla

Dünya Lions Hizmet Günü  15 Ekim'de Perpa’da anlamına uygun bir organizasyonla kutlandı.,Şişli Belediye Başanımız ve  ,Vakıflarımızın Yönetimi İle ,Konsey Başkanımızın da katıldığı etkinlik renkli geçti. Uzun süredir pandemi nedeniye sadece camdan cama görüşen Lion'lar mutluluklarını sergilediler.

17 Ekim'de LİSES Vakfının düzenlediği piknik geniş katılımla keyifli geçti. 2020-2021 Döneminde gerçekleşen “Gençlerden Geleceğe” Projesinde  Bisiklet Geri Dönüşümü “ ile  dereceye giren sevgili Onur Yiğit’e söz verilen bisikletlerin teslimatı yapıldı. Ailesi ile birlikte kupa ve Başarı sertifikası ile  katılan Onur bize söz verdi. Kendisine teslim edilen bisikletleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığında bize bilgi verecek.

27 Eylül'de Şişli Belediyesi ile Sokak Kütüphaneleri ve Hayata Dokunuyorum Projeleri hakkında görüşmeler yapılmıştır Dönem Hizmet çalışmalarımız aktarılmıştır. toplantılarımızın için yer kullanımları hakkında taleplerimiz aktarılmıştır

Kabine ve Başkanlar 2. Toplantımız Edirne'de etkin bir katılım ile gerçekleşti. 

İlk buluşmamız Lozan Anıtında oldu.Sarı Yeleklerimiz ile anıtın önünde Uluslararası Barıs gününden birkaç gün  sonra orada bulunarak anlam dolu bir buluşma da yer almak sanırım ki hepimize aynı etkiyi yarattı. 

Ardından ; birlikte otelimize dönerek Kabine ve Başkanlar toplantımızı gerçekleştirdik. 

Edirne Belediye Başkan Vekili toplantımızda bizlerle olup, hitap ettiler. 

Başkanlarımızın duyuruları, projeleri, üyelik durumu ,sayman ve sekreterden bilgiler, takvim hakkında bilgiler ile müzik dinletisi ile Lİons vefa duygusu ile yakın zamanda aramızdan ayrılan Sevim Çekim ve PDG Ömer Faruk Ergün Anma Programı ile tamamlandı. 

Aksam ise ; her seneden farklı  değişiklik yaparak otel dışında Edirne Kırkpınar Lions Kulübü ev sahipliğinde eğlence gecesi düzenlendi. Keyif dolu geçen gece elbette otel yakınında bir çorbacıda tamamlandı. :)

Bu sene bir farklı bir etkinlik yapmak istedik. Konaklamalı kaldığımız Edirne iline bir hizmet aktivitesinde yer aldık. 

Katılımcı üyelerimizin yanlarında getirdikleri kitapları, Şükrüpaşa Muhtarlığına ve 2 Durak Kitaplığına bağışladık. 

Toplam bildirilen  kitaplarımızın sayısı 200 adetti. Toplantı öncesinde ekstra kitaplar daha getiren dostlarımıza minnettarız.

Elbette; günü  sabırsızlıkla beklenen an geldi, katılımcı dostlarımızla Edirne'nin meşhur ciğer tavası tatmadan dönmedik. 

Bir kısım üyelerimiz mini Edirne Turu yaptılar ve sağ salim mutlulukla evlerimize döndük. 

Toplantı ve etkinlikler Edirne yerel basınında ve Edirne TV de yayınlandı.

http://www.edirneahval.com/lionlar-edirnede-bulustu

https://www.youtube.com/watch?v=vEqeTjUYcCc

 

2021-2022 Dönemi Kabine ve Başkanlar -2. Trakya Bölgemiz, Edirne ilimizde 25 Eylül 2021 Cumartesi günü gerçekleşti.

Kabine ve Başkanlar Toplantımızın ardından, aynı gün akşamında Edirne Kırkpınar Lions Kulübümüz bizlere özel eğlenceli bir akşam yemeği organize etmişlerdir. Konaklamayı tercih eden üyelerimiz ile 26 Eylül 2021 Pazar günü Edirne'de hazırlıklarını yaptığımız Hizmet Etkinliğinde bir arada olduk.

Kabine ve Başkanlar 2. Toplantısı, Konaklamamız Margi Otel / Edirne'de gerçekleşti.